Rynek wyznacza kierunek

To, jakie produkty są aktualnie na topie zależy przede wszystkim od konsumentów, którzy będą z nich korzystać. Możliwości wyboru jest bardzo wiele, albowiem w każdej dziedzinie firmy starają się dostarczać rzeczy nowe i atrakcyjne. Podobnie sprawa ma się z nawigacjami GPS, które cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Czemu zawdzięczają swój sukces? Spore znaczenie ma generalna fascynacja elektronika użytkową. Wszelkie nowe wytwory w tym zakresie niejako automatycznie wzbudzają silne emocje, a są wręcz osoby nałogowo kupujące wszystkie nowinki, nawet jeśli ich przydatność stoi pod dużym znakiem zapytania.

Jeśli jednak decydujemy się na kupno GPS-a, powinniśmy być przekonani, że się on nam przyda. Pierwszą grupą klientów (bodaj największą) są kierowcy – zarówno amatorzy, jak i kierujący pojazdami zawodowo. Nowoczesna nawigacja zwalnia ich z konieczności wertowania map, które w większości są nieprzejrzyste, a na pewno nieporęczne. Komunikaty graficzne wyświetlane na ekranie są dużo lepszym rozwiązaniem, wpisującym się w nurt „user friendly”. Są osoby, dla których użytkowanie GPS-a to po prostu spora frajda.

Które modele nawigacji są wybierane najczęściej? Trendy w tej materii są z reguły emanacją testów, rankingów oraz rozmaitych publikacji (w tym często sponsorowanych), jakie pojawiają się w mediach elektronicznych i w prasie.

http://traffic.naviexpert.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *