Korki w HD

Poszerzanie potencjału nawigacji GPS o funkcje dodatkowe ma sens jedynie wtedy, gdy wpływają one realnie na jakość działania urządzenie. Bez wątpienia jest tak w przypadku produktu marki TomTom. Model Go Live 1005 wyróżnia się przynajmniej kilkoma cechami. Po pierwsze oferuje jedną z najsolidniejszych obudów na rynku. Dwucentymetrowy plastik, a z tyłu aluminiowe wzmocnienia – to robi doskonałe wrażenie. Całość zaprojektowano tak, aby nie były widoczne odciski palców, ciężko również obudowę zarysować. Przyciski są duże i podświetlane, co zapewnia pożądaną widoczność w nocy. O sporej popularności tego modelu decydują też inne czynniki.

Warto pochwalić spory, bo aż 5-calowy ekran. Nieco słabiej trzeba ocenić jakość obrazu, kąty widzenia też nie są zbyt szerokie. Obsługa dotykowa jest natomiast taka, jaka być powinna. Urządzenie jako takie jest niewielkie, co stanowi jego atut. Sercem Go Live 1005 jest bardzo czuły odbiornik GPS o stabilnym działaniu. Współpracuje z nim świetna mapa TeleAtlas Europe, która uwzględnia Polskę oraz wiele innych państw Europy (niektóre częściowo, między innymi Ukrainę, Łotwę czy Turcję). Automatyczne planowanie tras przebiega sprawnie, choć opiera się głównie o najczęściej uczęszczane drogi.

Dla jeszcze lepszego efektu i komfortu podróżowania polecamy skorzystać z funkcji TomTom HD Traffic. Nawigacja będzie co dwie minuty aktualizować i wyświetlać informacje o utrudnieniach na drodze, zwłaszcza o korkach. Jest dostępny również moduł komunikatów głosowych.

Grudziądz remonty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *