Multimedialny powiew

Można dziś bez problemu kupić również takie nawigacje, które oferują więcej niźli tylko funkcje samego GPS-a oraz ewentualne dodatki, które pomagają mu w pracy. Nieco mniej znaną marką nawigacji jest firma Blow, która również zaproponowała interesujący sprzęt. Jest on o kilkaset złotych tańszy niż sztandarowe wyroby Garmina, co jest dobrą wieścią dla klientów oszczędnych lub dysponujących mniej zasobnym portfelem. Model Blow 500 Sirocco bardzo dobrze wygląda i jest przemyślnie zaprojektowany. Antypoślizgowa obudowa jest szalenie praktyczna, wszystko jest dobrze spasowane, nie trzeszczy i nie ugina się pod naciskiem. Do dyspozycji mamy bogaty wybór złączy – jest gniazdo USB, slot na karty pamięci czy też wejście AV dla kamery.

Co ciekawe, wśród wbudowanych akcesoriów w Sirocco znalazł się również mikrofon, co sugeruje, że nawigacja ta może pełnić funkcje komunikacyjne. Poza tym w obudowie ukryty jest rysik, który pomaga w obsłudze pięciocalowego dotykowego ekranu. Jego rozdzielczość to 800×480 pikseli, co owocuje czytelnym i jasnym obrazem. Pewnym minusem jest nie najlepsze odwzorowanie barw, ale daje ono o sobie znać dopiero w czasie oglądania zdjęć lub filmów.

O filmach wspominamy nie bez powodu, bo nawigacja od Blow może pełnić funkcję mobilnego centrum multimedialnego. Bez problemu odtworzymy popularne formaty wideo i audio. Transmiter FM pozwoli cieszyć się muzyką z MP3 na pokładowym radiu. Za sprawną nawigację odpowiada program AutoMapa. Dzięki systemowi Traffic potrafi ona pobierać informacje o utrudnieniach i wytyczać objazdy.

Sytuacja drogowa - Lublin korki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *