Model premium od Garmina

Koniec ogólnych rozważań – pora przejść do konkretów i rzucić okiem na kilka najpopularniejszych i zarazem najlepiej ocenianych nawigacji dostępnych na krajowym rynku. Na pierwszy ogień idzie amerykańska firma Garmin, jeden z niekwestionowanych światowych liderów w materii nawigacji. Dedykowany samochodom nuLink! 2390 LMT to sprzęt z najwyższej półki, jeśli chodzi o tę kategorię GPS-ów. Już pierwsze wrażenia są znakomite, bo obudowa jest wykonana z dobrej jakości materiałów, dokładnie spasowana, a załączony uchwyt pewnie trzyma urządzenie i nie wymaga siłowania się. Na tym nie koniec, bo techniczne parametry również prezentują się wybornie.

Ekran zastosowany w nuLink! jest bardzo wyraźny i jasny. Kolory są świetnie odwzorowane, kontrast także bez zarzutu. Ogromnym walorem jest błyskawiczna reakcja na dotyk, co czyni sterowanie sprzętem dziecinnie prostym i komfortowym. Przekątna wyświetlacza to 4,3 cala, czyli całkiem sporo. Wystarczy, aby bez problemu zorientować się w sytuacji na trasie. Uwagę zwraca dopracowana wizualizacja map, modele skrzyżowań czy wielopasmówek. Duży udział ma w tym pakiet map City Navigator.

Mapy obejmują 44 kraje europejskie. Dostarczają mnóstwa użytecznych informacji. Wyznaczanie trasy jest łatwe, a czytelność stoi na wysokim poziomie. Ponadto mamy pokaźną bazę fotoradarów, punktów POI (w tym adresy hotelów, stacji paliw oraz placówek służby zdrowia), a także asystenta pasa ruchu. Garmin nie zapomniał również o danych pobieranych z odbiornika TMC.

https://traffic.naviexpert.pl/korki/szczecin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *